Analistler FTM, INJ ve ARB Coin İçin Rotaları Belirledi!

Kripto analisti Akash Girimath, ARB Coin için yüzde 20’lik bir düzeltme öngörüyor. Analist Aaryamann Shrivastava ise FTM İçin yüzde 55’lik bir ralli bekliyor. Analist Ryan James INJ için yukarı yönlü bir rota çiziyor.

ARB Coin fiyat tahmini: Altcoin için %20 düzeltme masada!

Arbitrum (ARB Coin), 16 Mart çöküşünden başlayarak 1,79 ve 1,67 dolar destek seviyelerinin altına indi. O zamandan beri ARB %24 değer kaybetti. Token, şu anda 1,48 dolardan işlem görüyor. Genellikle, temel desteğin kırılmasını, bu seviyenin dirence dönüştüğünü doğrulayan bir yeniden test izler.

Eğer böyle bir gelişme yaşanırsa, yatırımcılar Arbitrum fiyatının yukarıda bahsedilen direnç bölgesini yeniden test eden %13 ila %20’lik bir yukarı yönlü hareketi tetiklemesini bekleyebilir. Eğer kontrol satıcıların elindeyse, ARB büyük olasılıkla 1,67 dolardan kabaca %20 düşüşle 1,34 dolardaki bir sonraki kilit destek seviyesine inen yoğun bir reddedilmeyle karşı karşıya kalacaktır. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Awesome Osilator (AO), kendi ortalama seviyeleri olan 50 ve 0’ın altında seyrediyor. Bunlar da aşağı yönlü hareketi destekliyor.

ARB/USDT 3 günlük grafik

Öte yandan, Arbitrum 1,79 dolar direnç seviyesini bir destek tabanına çevirirse, düşüş tezini geçersiz olur. Böyle bir durumda ARB Coin fiyatının, 2 dolar psikolojik seviyesine %12’lik bir hamle yapması mümkün.

FTM fiyat tahmini: Anahtar 1 doları geçmek!

FTM fiyatı şu anda 0,98 dolardan işlem görüyor ve 1,00 dolara yaklaşıyor. Bu seviyenin desteğe dönüşmesi, Fantom tokeninin hedef fiyat olan 1,61 dolara ulaşmasını sağlayacak. Bu da %55’lik bir fiyat artışına işaret edecektir. Bu hedefi, FTM’nin Şubat ortasında kaydettiği Parabolik Eğri Modeli’nin kullanarak belirliyoruz. Altcoin, 3 temel seviyenin destek bölgesini test etmek için başarılı bir şekilde düzeltme yapmadı. Buna rağmen, yukarı yönlü grafiği çizmeyi başaramadı.

FTM/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

Dezavantajı ise FTM fiyatının 1 doları aşamaması ve geri çekilmesi halinde destek bölgesini tekrar test edecek olması. Bununla birlikte, FTM bu bölgeden düşerse, yükseliş görünümünü geçersiz olur. Bu durumda, muhtemelen destek olarak 0,80 doları yeniden test edecektir.

INJ fiyat tahmini: Ayı göstergeleri soğursa 40 dolar mümkün!

Injective Protocol (INJ) için dört saatlik fiyat grafiği dar bir işlem aralığını gösteriyor. Token önemli hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Ayrıca, bu bant içindeki konsolidasyon, gelecekteki fiyat artışını öngören anlayışlı yatırımcıların birikimine işaret ediyor. INJ önemli Üstel Hareketli Ortalama (EMA) seviyelerinin altında bir konsolidasyon aşamasından geçiyor. Analistler, fiyatın 20, 50, 100 ve 200 EMA’ların üzerine çıkma mücadelesinin altını çiziyor. Bu senaryoyu tipik olarak düşüş eğilimi ile ilişkilendiriyorlar

INJ/USDT Fiyat Grafiği. Kaynak: Tradingview

Son olarak, INJ kritik seviyelerde sallanırken, imrenilen 40 dolar kilometre taşına ulaşma olasılığı piyasa momentumunda belirleyici bir değişikliğe bağlı. Teknik göstergeler altta yatan bir tersine dönüş olasılığına işaret ediyor. Yine de, INJ’nin düşüş engellerini aşmak ve yeni bir yükseliş yörüngesine girmek için gerekli momentumu toplayıp toplayamayacağını yalnızca zaman gösterecek. Düşüş momentumunun hızlanması halinde, INJ muhtemelen 30 dolar aralığındaki kilit desteği yeniden test edecektir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x